Hoşgeldiniz  

Genç Sporculardan Vali Çeber’e Ziyaret

Okan Küçük | 14 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Vali Kemal Çeber, 2-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen Trambolin Cimnastik Türkiye Şampiyonasında 13-14 yaş bayanlarda Türkiye Şampiyonu olan Livanur Yalçın, 17-21 yaş bayanlarda Türkiye üçüncüsü olan Gonca Ural ile 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul sporlarında Hentbol İl Birincisi olarak ilimizi Adapazarı’nda yapılan Türkiye Şampiyonasında temsil ederek 16 takım arasına kalarak çapraz eşleşmelere kalma başarısı gösteren Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hentbol Takımını kabul etti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse’nin de hazır bulunduğu ziyarette Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü İzzet Özışık, Beden Eğitimi Öğretmeni Sinan Şener, Trambolin Cimnastik Antrenörü Salih Buğra Karaman ve sporcuları kutlayan Vali Kemal Çeber, “Sizlerin spor yapıyor olması bizim için çok önemli, sosyal hayatınızı nasıl yaşadığınız çok önemli. Sonuçları ve başarısı ne olursa olsun spor yapmaktan vazgeçmeyin. Başarılarınızdan dolayı hepinizi kutlarım.”diye konuştu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

“LÖSEV Farkındalık Günü”

Karabük’te Şimşekler Gökyüzünü Aydınlattı

Mehmetçiğe 1.6 Ton Helva Ve Lokum Gönderildi

YUNUS DEĞİRMENCİ , OKAN KÜÇÜK’E KONUŞTU

 

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle