logo

Gençlik Liderleri Okulları Ziyaret etti

Gençlik merkezleri, gençlerin ilgi ve ihtiyaçları çerçevesinde ve talepleri doğrultusunda serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal, kültürel, sanatsal, bilimsel ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlere rehberlik ve danışmanlık yapmak, zararlı alışkanlıklara karşı onları bilinçlendirmek amacıyla okul ziyaretlerine başladı.

Yeni eğitim öğretim döneminin başlaması ile birlikte gençlik ve spor faaliyetlerinin tanıtımı, kurumlar arası işbirliğinin geliştirilmesi ve gençlerin devletimizin sağladığı her türlü imkandan faydalanması amacıyla 04-05 Kasım 2020 tarihleri arasında ilimiz merkez ve ilçelerde ki ortaokul ve lise düzeyindeki okullara ziyaretler gerçekleştirildi.

Bu kapsamda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Karabük Gençlik Hizmetleri Müdürü Hüseyin Bilicioğlu ve Gençlik Liderleri Karabük’te Safranbolu Gençlik Merkezi Müdür Vekili Mehmet Demirci ve Gençlik Liderleri Safranbolu’da okulları ziyaret etti.

Gençlik merkezleri, gençlerin ilgi ve ihtiyaçları çerçevesinde ve talepleri doğrultusunda serbest zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, sosyal ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ