logo

Genel Sekreter Uzun Çalışmaları Yerinde İnceledi

Genel Sekreter Mehmet Uzun, bölgenin ve İlin yeni turizm merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi’nde ekiplerin devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

 Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül’den devam eden çalışmalar ile bilgiler alan Genel Sekreteri Uzun; “ Bölgemizin ve İlimizin yeni turizm merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi’nde ekiplerimiz; bir ekskavatör, 2 kamyon, 2 greyder ve bir silindir ile çalışmalarını sürdürüyor. Özel İdare olarak ekiplerimiz Keltepe Kayak Merkezi’nde acemi kayak pisti, alt günü birlik ön alanında mıcırlama, 1 ve 2 nolu otopark yerinde reglaj (kazı ve dolgu işlemi) ile mıcırlama ve Karaağaç Köyü ile kayak merkezi bağlantı yolunda kademe çalışmalarını sürdürüyor. Personellerimize özverili ve yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi. 

Genel Sekreter Uzun’a Keltepe Kayak Merkezi’nde gerçekleştirdiği incelemelere; Yol ve Ulaşım Hizmetleri Özgür Bülbül ile birlikte, Maden Mühendisi Orhan Nallı ile Asfalt Formeni Ali Coşkun eşlik etti.

Genel Sekreter Mehmet Uzun, bölgemizin ve İlimizin yeni turizm merkezi olan Keltepe Kayak Merkezi’nde ekiplerimizin devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ