Hoşgeldiniz  

Güleç Ailesi’nden Muhteşem İftar….

Okan Küçük | 07 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş


           KARDEMİR A.Ş Yönetim üyesi, Çağ Çelik Demir ve Çelik Endüstri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş adamı Kamil Güleç, geleneksel olarak her Ramazan Ayında  Bulak Meydanında yaptığı  iftar programını bu sene de  gerçekleştirdi.

  TÜM KARABÜK  GÜLEÇ  AİLESİNİN İFTARINDAYDI.
            İşadamı Kamil Güleç ve oğlu Çağrı Güleç tarafından Bulak köyünde verilen iftar yemeğine Karabük Valisi Kemal Çeber, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KARDEMİR AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Öz, siyasi parti il başkanları ve milletvekili adayları, daire müdürleri, işadamları ve çok sayıda köy halkı ile davetliler katıldı.    Karabüklülerin  yoğun katılım gösterdiği muhteşem iftar da yaklaşık 2 bin kişi orucunu açtı.  

          Biz de Karabük’ün öz evladı olan, Karabük’te  her platformda Karabük’e ve Karabüklüye hizmet vermeye yıllardan bu yana devam eden değerli Güleç Ailesine verdikleri bu  geleneksel iftarda 7 ‘sinden 70’ine tüm Karabükü bir araya getirdiklerinden  dolayı teşekkür ediyor ve Allah kabul etsin, diyoruz.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle