Hoşgeldiniz  

Güleç iftarında sürpriz pasta…

Okan Küçük | 08 Haziran 2018 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

                KARDEMİR A.Ş Yönetim üyesi, Çağ Çelik Demir ve Çelik Endüstri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı hayırsever iş adamı Kamil Güleç, ve oğlu Çağrı Güleç tarafından Bulak köyünde verilen ve her kademeden  Karabüklülerin  yoğun katılım gösterdiği  adeta bir şölene dönüşen ve  7’sinden 70’sine yaklaşık  2 bin kişinin iftar yaptığı Güleç Ailesi Geleneksel İftar programında bir sürpriz pasta da kesildi.

         VALİ ÇEBER, GÜLEÇ AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ.
              Kur-an’ı Kerim Tilaveti ve ilahilerin okunduğu iftar programı sonrası Karabük’ün il oluşunun 23. yılı dolayısıyla Kamil Güleç tarafından yapılan ve üzerinde Karabük’ün siluetinin ( tasarımı Vali Kemal Çeber’e ait olan) yer aldığı yaş pasta Vali Kemal Çeber, Belediye Başkanı Rafet Vergili ve işadamı Kamil Güleç tarafından kesildi. 
       Vali Kemal Çeber, programda yaptığı konuşmada, çok güzel bir Karabük akşamında bir araya geldiklerini ve organizasyonu sağlayan hayırsever işadamı Kamil Güleç’e teşekkür etti. 

               Karabük’ün il oluşunun 23. Yılını geride bıraktıklarını kaydeden Vali Çeber, “ Biz Cumhuriyet kentiyiz. Memleketimizin en genç ve en hızlı gelişen bir iliz. Bütün istatistik veriler bunu gösteriyor. İl’lerin ömrü de insanların ömrü gibidir. Karabük il yapılmış bir yer değildir, kendisi il olmuş bir yerdir. Tırnakları ile kazıya kazıya buralara gelmiştir” dedi. 

GÜLEÇ: ” İL OLDUĞUMUZDA TSO BAŞKANIYDIM. DAVUL ZURNA EŞLİĞİNDE ŞENLİKLERİ BAŞLATMIŞTIK.”

              Hayırsever İşadamı Kamil Güleç, Karabük’ün il oluşunda yaşadığı bir anısını anlatarak, “ Ben TSO Başkanıydım ve dönemin İçişleri Bakanı beni arayarak Karabük’ün il olduğunu söylemişti. Bende o dönemde iktidar partisinin il başkanını arayarak müjdeyi verdim. TSO’dan davul zurna eşliğinde şenlikleri başlatmıştık. Karabük artığını kabuğunu yırttı” ifadelerine yer verdi. 

Güleç Ailesi’nden Muhteşem İftar….

Kamil Güleç Kütüphanesi’nin İçi de Dışı da ‘Kitap’

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle