logo

Gümüş Okul Ziyaretlerini Sürdürüyor

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine devam ediyor.

Son olarak Ovacuma ilk ve ortaokulu ile Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret eden Hasan Gümüş, okul yöneticilerinden okulda devam eden eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Hasan Gümüş sınıflarda öğrencileri de ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş okul ziyaretleri sonrasında yaptığı açıklamada, “6 Eylül’de başlayan yeni eğitim öğretim yılı okullarımızda sorunsuz olarak devam ediyor. İlçemizde bulunan okullarımızı ziyaret ederek eğitim öğretim süreçleri ve salgın hastalık tedbirleri ile ilgili çalışmaları yerinde inceleme, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz ile görüşerek onların görüş, öneri, duygu ve düşüncelerini alma imkânı bulmuş oluyoruz. Bu amaçla bugün Ovacuma köyümüze gelerek aynı zamanda taşıma kapsamında olan Ovacuma ilk ve ortaokulu ile Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesinde öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldik. Okullarımızın sorunsuz olarak yüz yüze eğitime devam edebilmesi için salgına karşı dikkat edilmesi gereken hususları öğretmen ve öğrencilerimiz ile paylaştık. Safranbolu eğitim ailesi olarak hep birlikte bu süreci başarı ile yöneteceğimize inanıyor ve bu inançla çalışıyoruz. Bu vesileyle okul yöneticilerimize ve çalışanlarımıza bugüne kadarki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, öğretmenlerimize, geleceğimiz olan öğrencilerimize ve değerli velilerimize sağlıklı ve başarılı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.” dedi.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş yeni eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine devam ediyor.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ