logo

“Güncel Yönetim Düşüncesinin Gelişimi” Semineri Verildi

Karabük’te “Güncel Yönetim Düşüncesinin Gelişimi” konulu seminer verildi.

Ekip verimliliğini en üst düzeye çıkaran, yenilikçi yeniliklere öncülük eden uygulamalı alıştırmalar ve dinamik tartışmalarla, karmaşık zorlukları yönetize eden ve ortaya çıkan fırsatları değerlendirmeye yardımcı olacak yönetim teorilerinin konu edildiği seminer okul yöneticilerine yönelik düzenlendi.

Seminer Karabük Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Abdullah KARAKAYA tarafından çevrimiçi yapıldı.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ, teşriflerinden dolayı Prof. Dr.Abdullah KARAKAYA’ya teşekkür ederek;

“İlimiz genelinde İlçe Millî Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, Okul ve Kurum Müdürleri olmak üzere toplamda 235 yöneticimiz mevcut. Bütün yöneticilerimiz başarılı bir şekilde görevlerini sürdürmektedir. Ben bu vesile ile onlara teşekkürlerimi iletiyorum. Karabük’ümüzün eğitim kalitesini ve eğitim çıtasının yükselmesinde öğretmen ve yöneticilerimizin çok büyük bir katkısı var. Takım çalışmasının başrolü yönetici ve öğretmenlerimizdir. Hiçbir başarı tesadüf olamaz. Temelinde mutlaka ortak akıl ile birlikte ve zamanında hareket etme vardır. Karabük Eğitim Ailesi olarak bir maraton koştuğumuzun bilinci içinde gayret sergiliyoruz.

2023 Eğitim Vizyonu’nda eğitim politikaları başta olmak üzere müfredat, materyal, teknoloji gibi alanlarda yapılan her türlü reform ve iyileştirme çabalarının başarısı, uygulamada büyük ölçüde öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin mesleki yeterliliklerine, algılarına ve adanmışlıklarına bağlıdır. Bu çerçevede odağında çocuğun refahı olan kapsayıcı ve nitelikli bir eğitim hizmetinin sağlanmasında, öğretmen ve okul yöneticilerinin mesleki becerilerinin geliştirilmesi öncelikli bir önem taşımaktadır. Bu kapsamda biz de öğretmen ve okul yöneticilerimizin mesleki gelişimlerini sürekli desteklemek üzere hizmet içi eğitim faaliyetleri ve üniversiteler aracılığıyla akredite sertifika programları gerçekleştiriyoruz. Bu seminerin yöneticilerimize hayırlı olması temennisiyle başarılar diliyor, bu seminerin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

“Güncel Yönetim Düşüncesinin Gelişimi” Semineri Verildi

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ