Hoşgeldiniz  

Güneş; “Ak Parti Gömleğin İlk Düğmesini Yanlış İliklemez”

Okan Küçük | 07 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş, Karabük’te Hıdırellez geleneği dolayısıyla köy derneklerinin programlarına katıldı. 

              Safranbolu’nun Aşağı Tokatlı, Kuzuyaka Hacılar ve Konarı Köylerinde hemşerileriyle buluşan Güneş, Hızır Aleyhisselam ve İlyas Aleyhisselam’ın her yıl 6 Mayıs günü buluştuğuna inanılan ve bereket kabul edilen Hıdırellez etkinlikleri heyecanını köylülerle birlikte yaşadı. Böyle günlerin gelenekleri yaşatma, kaynaşma ve birlikte olma duygusuna önemli katkıları olduğunu vurgulayan Güneş, hemşehrileriyle sohbet etti ve günün anlamına atfen pişirilen yemekten yedi. 

           Program bitiminde basın mensuplarının temayül yoklamasını sorması üzerine Güneş; “Cumartesi günü Ak Parti olarak güzel bir ortamda temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Güzel bir demokrasi havası vardı. Teşkilatlarımız yoğun katılım sağladı. Bu durum bizler adına sevindirici olmuştur. Teşkilatlarımıza ve emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum.

        Ayrıca 24 Haziran için teşkilatlarımızın hazır olduğunu da bu vesileyle gördük. Bu da bizi ayrıca sevindirmiştir. Şimdi önümüzde adaylık süreci var. Tüm aday adayları arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Biliyoruz ki Ak Parti 16 yıllık iktidarı boyunca hiç bir zaman gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklememiştir. İktidarın ve başarının sırrı da buradan gelmektedir” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

“Genç Gezginler ile Adım Adım Türkiye” Projesi

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Ulupınar: ” Karabük İletişim Merkezi Kuracağım.”

Mehmet Ceylan, çok yoğun çalışıyor.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle