Hoşgeldiniz  

Güneş “Kapımız Ve Gönlümüz Herkese Açık”

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş, Karabük’te ve Safranbolu’da sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

             AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş, ilk olarak Safranbolu Esnaf ve Sanatkârlar Odasını ziyaret ederek seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.Bürokrasi tecrübesini siyasette Karabük için kullanmaya hazır olduğunu söyleyen Güneş, “Görev verildiği takdirde taşın altına elimizi hiç çekinmeden koyacağımızı her vatandaşımızın bilmesini isterim. Karabükümüz için en güzel hizmeti nasıl verebiliriz, bu toprakların insanı daha müreffeh nasıl yaşar bunlar için çalışacağız.

         Şehrimize hizmet eden, etmek isteyen herkese kapımız gönlümüz açıktır. Ziyaret ettiğimiz ve edeceğimiz sivil toplum kuruluşları ve temsilcilerinin de bize katacağı önemli fikirleri ve destekleri olacağına inanıyorum. Ülke olarak, şehir olarak inşallah hep birlikte kalkınmamız devam edecek. Güçlü bir Türkiye güçlü bir Karabük önceliğimizdir” dedi. 

       Ziyaretlerinin bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğini söyleyen Güneş, tüm vatandaşlara ulaşabilmek için gayretlerini ve çalışmalarını sürdüreceğini belirtti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Serdar Dereli, Anneler Gününü Kutladı.

Yenice KHGB’nin Meclis Toplantısı Yapıldı

Şahin:”Millete Hizmet Etmenin Tek Yolu Milletvekili Olmak Değildir”

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle