Hoşgeldiniz  

Güneş:“Bu Şehrin Her Karışında İşçimizin Alın Teri Var”

Okan Küçük | 20 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

AK Parti Karabük Milletvekili Aday adayı Niyazi Güneş sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor.  Güneş, KARDEMİR’de örgütlü bulunan Çelik-İş Sendikası’nın Karabük Şube Başkanı Ulvi Üngören ve çalışma ekibine ziyarette bulundu. 

         KARDEMİR’in geçmişinden gelen bilgi ve tecrübe birikiminin Çelik-İş Sendikasına da yansıdığını bu birikimin güzel bir biçimde aktarıldığını görmekten memnuniyet duyduğunu ifade eden Güneş, “Karabük ülkemizin bir özeti gibi, Kardemir vesilesiyle her bölgeden insanımız burada çalışma ortamı bularak uzun yıllar bu şehirde kalmış ve nice hizmetlerde bulunmuşlardır. Sendikamızda bu birlikteliğin sembolüdür olmuştur ” dedi. 

        Karabük’ün alın terinin şehri olduğunu da belirten Güneş, “Şehrimizin her karışında işçimizin alın terini görmek mümkündür, bu da bizim Karabük olarak gururumuz ” ifadesini kullandı. 
Güneş, Şube Başkanı ve birim temsilcilerine teşekkür edip başarılar dilerken, Üngören de ziyaretleri için Güneş’e teşekkür etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Devrilen Traktörün Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Yenice Şoförler ve Esnaf Odası’ndan İftar

Safranbolu’da 19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs Karabük’te Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle