Hoşgeldiniz  

Güneş:”Karabükspor’un banisi KARDEMİR’dir.”

Okan Küçük | 29 Eylül 2018 | Genel A- A+

        AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, İl Başkanı İsmail Altınöz’ün de katılımıyla   basın mensuplarıyla birlikte yapılan toplantıda Ak Parti Karabük Milletvekili Niyazi  Güneş, Kardemir Karabükspor konusunda da açıklamalar da bulundu.

     GÜNEŞ: “KARDEMİR’in yetkileri Karabükspor’a sahip çıkmak durumundadır” 
           Gazetecilerin sorusu üzerine konuşan Güneş, “ Karabükspor’un her hafta aldığı mağlubiyetten sadece şehrin değil şehir dışındaki Karabüklülerin de üzüldüğüne de dikkat çekerek “ Biz bu konuda yetkilileri uyardık uyarıyoruz. Karabük’te bu durum ilerisi bakımında travma meydana getirebilir. Karabükspor’un banisi KARDEMİR’dir. Bu ben değil kendi tüzükleri söylüyor.                                                    Tüzükte diyor ki, ‘ Karabükspor müşkül bir duruma düştüğünde KARDEMİR sahip çıkar.’ KARDEMİR’in yetkileri Karabükspor’a sahip çıkmak durumundadır. Çıkmadıkları zaman Karabükspor’un yediği her gol Karabüklülerin gönlünü ve ruhunu rahatsız ediyor. Bu rahatsızlık ileride telafisi olmayan durumları meydana getirebilir. Hiç kimse bigâne kalmamalı. Biz valilikte yapılan toplantıya katılarak temennilerimizi ifade ettik. Bu temennilerimiz bir emir değildir, Karabüklülerin bir temennisidir ve hislerine tercüman olmaya çalıştık. Karabükspor heba ve göz ardı edilebilecek değer değildir. Bu takım kolay oluşmamıştır. Bunlar hep KARDEMİR sayesinde olmuştur.

                       Biz Karabükspor ile hep Karabük’ün değerini yükselttik. Kardemir’in borsa değerinde Karabükspor’un emeği vardır. Bu borç üstesinden gelinemeyecek bir borç değildir, sahip çıkılması lazımdır. Kardemir yetkililerini bu sorumluluğu üstlenmeye davet ediyorum. Ayrıca  işin mahkeme safahatı var. O kısımın biz de takipçisiyiz.” ifadelerine yer verdi. 

Altınöz: “Karabük ve ilçelerinde adaylar çıkartacağız.”

VERGİLİ’DEN KAYYUM ÇIKIŞI

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle