Hoşgeldiniz  

Güneş,”Yenice Halkı 24 Haziran Seçimlerine Hazır”

Okan Küçük | 05 Haziran 2018 | Genel A- A+

AK Parti Karabük milletvekili adayı Niyazi Güneş Yenice ilçesi İsmetpaşa Mahallesi sakinlerinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı. 

     Yenice de vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi gören AK Parti milletvekili Adayı Niyazi Güneş vatandaşların tek tek taleplerini ve sorunlarını dinledi. “AK Parti olarak Karabük’te çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyoruz” diyen Güneş, “ Bugünde Yenice ilçesi İsmetpaşa Mahallesi sakinleri tarafından düzenlenen iftar programında vatandaşlarımız ile birlikteyiz. Görüyorum ki Yenice halkı 24 Haziran seçimlerine hazır. Görüşmüş olduğumuz vatandaşlar bizler için ‘Vakit Türkiye Vakti’ diyerek bizleri karşılaması son derece mutluluk verici” ifadelerini kullandı. 

     Güneş, İsmetpaşa mahallesindeki iftar programının ardından Hisar Köyü’ nü ziyaret ederek vatandaşlar ile sohbet etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük Ramazan Eğlenceleri ile Şenleniyor

Vali Çeber, Sahuru Polislerle Yaptı

Karabük’te İlk Ar-Ge Merkezi Kuruluyor

Karabük Ramazan Eğlenceleri ile Şenleniyor

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle