Hoşgeldiniz  

GÜNGÖR BİLİR,OKAN KÜÇÜK’Ü ZİYARETTE BULUNDU.

Okan Küçük | 15 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük AK Parti Milletvekili Aday Adayı Güngör Bilir, Karabük FARKLI Gazate Sahibi Okan Küçük’ü ziyarette bulundu.

              Ziyarette adaylık süreci ve Karabük’teki çalışmaları ile ilgili değerlendirme de bulunan Bilir şu ifadeleri kullandı;

“HEPİMİZ GÖREVİ EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPACAĞIMIZA İNANIYORUZ”

            “Aday adaylığı sürecimiz içerisinde çeşitli aşamalardan geçiyoruz. Önce bir adaylığa başvurma sürecimiz vardı. Daha sonra temayül yoklaması oldu. Genel merkeze gittik ve mülakatımızı yaptık. Şuan beklemedeyiz. Bunlar içerisinde arkadaşlar içerisinde hangimize görev verileceği tahmin ediyorum ki 4-5 gün içinde belli olacak. O süreç içerisindeyiz. Ama kim olursa olsun ben olayım diğer arkadaşlarım olsun hepimiz göreve talibiz en güzel şekilde yapacağımıza inanıyoruz.” Şeklinde konuşan Karabük AK Parti Aday Adayı Bilir, “Karabük’ün sorunlarını biliyoruz.” Diyerek kendini şu şekilde tanıttı;

         “Eksik olduğumuz yerlerde de Karabük’ün tüm kurum ve kuruluşlarıyla halkıyla birlikte karar vererek birlikte sorunları ortaya koyarak bu görev süremiz içerisinde çözmeye gecesiyle gündüzüyle çalışmaya talibiz. Beni Karabüklüler tanırlar. Karabük’te hayatım geçti. 58 yaşıma geldim. 1960 Karabük doğumluyum. Bayır Mahallede doğdum. 26 sene Bayır Mahallede kaldım. Daha sonra Şirinevlerde hayatımıza devam ettik. Son 7 yıldır da çocuklarımızın eğitimi nedeni ile Ankara’ya gittik. Karabük’te ticari kuruluşlar açtık Safranbolu’da açtık.”

“KARABÜK’Ü KARABÜK’E TEKRAR KAZANDIRMAK İSTİYORUM”

         “Hem ticareti biliyoruz hem sanayicilerle dostluğumuz nedeni ile ben sanayicilik yapmadım ama onların sorunlarını biliyorum. Sıkıntıları olduğunda onların sıkıntılarını çözmek ve önünü açmak zaten işimiz. Eğitimi biliyorum eğitim camiasının sorunlarını biliyorum.Sağlık sorunlarını biliyorum. Resmi daireleri şuanda ziyaret ediyorum. Onlarla birlikte bu işi tabi ki götüreceğiz, halkımızla birlikte götüreceğiz. Allah’ın izniyle Karabük’ü yepyeni Karabük sosyal hayatıyla da 60’lı yılların 70’li yılların Karabük’üne döndürmek hedefindeyim. Karabük yaşanılası bir kent olsun istiyorum. Parklarıyla, bahçeleriyle, ekmeğiyle, aşıyla, çocuklarına hasret olmayan anne babalar olsun istiyorum ve özlediğim büyüdüğüm Karabük’ü tekrar Karabük’e kazandırmak istiyorum.”

“KARABÜK’ÜN ANA CADDESİNİ ŞANZELİZE’YE DÖNÜŞTÜREBİLİRİM”

         “Sadece KARDEMİR Demir Çelik Fabrikalarıyla değil, diğer irili ufaklı sanayi kuruluşlarıyla değil, tekrar yeni yeni üniteler yeni yeni iş kapıları açarak Karabük’e temiz endüstrilerle hizmet etmek istiyoruz. Turizimle hizmet etmek istiyoruz. Karabük’ün istasyon bölgesi şuanda bulunduğumuz bölge benim büyüdüğüm bir bölge, buraya bir yüksekokul kazandırabilirsek burada bir güzellik olursa ve Karabük’ün ana caddesini bir Fransa’da olduğu gibi Şanzelize dönüştürebilirsek bu benim için büyük bir şeref olacak. Karabük’e olan borçlarımızdan bir tanesini ödemiş olacağız. Karabük’ün her mahallesi ilçeleriyle bütün ilçelerimizin hepsinin ayrı bir güzelliği var. Bu güzelliği inşallah öne çıkaracağız. Onlara yatırım yaptıracağız ve her insan şehriyle övünecek.”

“GEÇMİŞ PARTİ YÖNETİCİLERİMİZ Bİ ARAYA GETİRECEĞİM”

         “Bölgeciliğin olmadığı, tek vücut olduğumuz, geçmiş parti yöneticilerimizi kucaklayacağım, hepsini bir araya getireceğim. Karabük’teki diğer partileri de ziyaret ettim, gönüllerini aldım. Esnaflarımızı ziyaret ettim. Biz hep birlikte Karabüklüyüz. Kesinlikle insan ayrımı yapmadan parti ayrımı yapmadan din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın Karabük’e hizmet edeceğiz. İnşallah Karabük’ü layık olduğu değerlere, layık olduğu hale getireceğiz.”

“HARİKA BİR KARABÜK YARATACAĞIM”

         “Karabük’ümüz bunlara fazlasıyla layık. Birincisi ağır sanayi şehri. Diğer şehirlere gittiğinizde Karabük’ün coğrafi konumu da önemli tabi ama. Karabük’e yapılacak çok şey var. Karabük’lüler bunu hak ediyor, emekliler bunu hak ediyor, çalışanlar bunu hak ediyor. Ve sonunda çok güzel, hem sosyal hem de ekonomik olarak Karabük’e çok şey yapacağımıza inanıyorum. Bu konuda enerjimiz var ekibimiz var diğer iki milletvekili arkadaşımla beraber harika bir Karabük yaratacağıma inanıyorum.”

       “Yeniden 2002 ruhuyla partimizin 2002’de yapmış olduğu sıçramayla aynı o 5 yılın enerjisiyle devam edeceğiz yolumuza. İnanıyorum ki halkımızda bizim yaptıklarımızı görünce sevinecek yanımızda olacak.” İfadelerini kullanan Bilir Kardemir Karabükspor hakkında da şu şekilde konuştu; “Kardemir Karabükspor’umuzun da durumu hiç sevindirici değil. Son dönemler için üzücü bir halde Karabüksporumuz da bir markadır. Karabük’ümüzün en önemli markalarından birisidir. Dolayısıyla onada sahip çıkacağız ve Karabük’ün yüzünü hiçbir zaten asmayacağız Karabük’ün yüzünü ağartacağız, karartmayacağız. Buna emin olsun Karabüklüler…”

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

CHP’DE SEDAT KARAOĞLU HEYECANI ARTIYOR…

BURHANETTİN UYSAL, OKAN KÜÇÜK’Ü ZİYARET ETTİ

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Şehit Annesini Duygulandıran Açılış…

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle