logo

Gürel, Akçaalan Ailesine Misafir Oldu.

Karabük Valisi Fuat Gürel Günlük programının yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği; şehit aileleri, gaziler, engelli ve  asırlık çınarlarımız  olan büyüklerimiz ile aileleri evlerinde ziyaret ederek gönüllerini almaya çalışan Vali Fuat Gürel, bu hafta Akçaalan Ailesine konuk oldu.

Ailenin öğrenci olan çocuklarıyla yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Fuat Gürel, kitap ve çeşitli hediyeler verdiği çocuklara  derslerinde başarılar diledi.

Vali Fuat Gürel, “Her zaman kapımız sizlere açık, bizler vatandaşlarımız için varız sizlerin hayır dualarına talibiz.”diye konuştu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yasemin Canbaz’ın eşlik ettiği ziyaretten duydukları mutluluk ve memnuniyeti ifade eden Akçaalan ailesi, Vali Fuat Gürel’e teşekkür etti.

Karabük Valisi Fuat Gürel Günlük programının yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirdiği; şehit aileleri, gaziler, engelli ve asırlık çınarlarımız olan büyüklerimiz ile aileleri evlerinde ziyaret ederek gönüllerini almaya çalışan Vali Fuat Gürel, bu hafta Akçaalan Ailesine konuk oldu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ