logo

Gürel, Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Vali Fuat Gürel, şikâyet, talep ve önerilerini dinlemek üzere gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısında Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Valilik Büyük Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Muhittin Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, kurum müdürleri ile Merkez Mahalle Muhtarları katıldı.

Yatırımcı kurum müdürleri tarafından il merkezinde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile kurumlarımız tarafından verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlara bilgilerin verildiği toplantıda, kürsüye gelerek bilgilendirmelerde bulunan kurum müdürlerimizin kurumları ilgilendiren konularda mahalle muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler. Muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Gürel, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı.

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla alınması gereken Koronavirüs önlemleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, Mahalle Muhtarlarımız alınmasını istedikleri tedbirler hakkında düşüncelerini ifade ettiler.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ