logo

Güven İslamoğlu Kaymakam Mehmet Türköz’ü Ziyaret Etti

CNN Türk TV kanalı ödüllü programcılarından Güven İslamoğlu, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz’ü makamında ziyaret etti.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Refiki Eray Gürsoy’un beraberinde İlçe Tarım Müdürü Mehmet Emre ve Doğa Dostu Fotoğraf Sanatçısı Cemil Belder’de hazır bulundu.

CNN Türk ekranlarında her pazar saat 11.15’de yayınlanan Yeşil Doğa programında, Safranbolu ve bölgeyi tanıtmak için  Kaymakam Mehmet Türköz’le bir araya gelen İslamoğlu, Safranbolu’nun kültürel ve doğal zenginliklerine hayran kaldığını belirterek yakın zamanda Safranbolu Kaymakamlığına atanan Kaymakam Mehmet Türköz’e de yeni görev yerinin hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Safranbolu’nun Bölgenin, Ülkenin hatta Dünya’nın tarihe ışık tutan en nadide kentlerden biri olduğunu belirten Kaymakam Türköz “Safranbolu kendini ispatlamış marka şehirlerden biridir. UNESCO Dünya Miras Listesine girerek değerini tescillemiştir. İlçemizin kültürel değerlerinin yanında doğal guzellikleri de yadsınılmayacak kadar özeldir. Turizmde büyük potansiyele sahip olan kentimizin bu ve benzeri yapımlarla hem ülkemizde hem de dünyadaki tanıtımı turizm adına büyük arz etmektedir. Safranbolu’yu ön plana çıkaracak, ülkemizde ve dünyada tanıtımına katkı sağlayacak tüm projeleri desteklemeye devam edeceğiz. Değerli Güven İslamoğlu’nun da Safranbolu’yu ziyaretleri bizleri sevindirmistir. Safranbolu tercihlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum“ dedi.

CNN Türk TV kanalı ödüllü programcılarından Güven İslamoğlu, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz’ü makamında ziyaret etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ