Hoşgeldiniz  

Güvenilir Oyuncaklar Üreten Ellerden

Okan Küçük | 14 Eylül 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Karabük Çalışma ve İş Kurumu, Karabük Ticaret Sanayi Odası ve Üreten Eller Kooperatifi iş birliğinde Halk Eğitimi Merkezi ve ASO bünyesinde açılan Şiş ve Tığ Örücülüğü ile Oyuncak Yapımı (AMİGURUMİ) kursunu ziyaret etti.

   

  Halk Eğitimi ve ASO Müdürü Dursun YEŞİLOĞLU, Ticaret Sanayi Odası Genel Sekreteri Cem BİÇEN, Üreten Eller Kooperatifi Başkanı Nuray ALPBOĞA ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Mustafa ÇALIŞ’ ın yer aldığı ziyarette kurs öğretmenleri Emine KALYONCU ve Aysun EROĞLU tarafından AMİGURUMİ kursu hakkında bilgilendirme yapıldı. Konuya ilişkin İl Müdürü “Bu yönlü çalışmaları şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de tüm imkanlarımızı seferber ederek destekleyeceğiz, bu yönlü eğitim ve üretim çalışmalarına yönelik Sayın Valinin  de özel talimatları var. Ülke geleceğimiz için her ortamda üretime katkıda bulunmamız vatandaşlık görevimizdir. Bir dakikamız boş geçmemeli. ” dedi. 

   Ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu. 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle