Hoşgeldiniz  

Güvenilir Oyuncaklar Üreten Ellerden

Okan Küçük | 14 Eylül 2018 | Genel A- A+

          İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Karabük Çalışma ve İş Kurumu, Karabük Ticaret Sanayi Odası ve Üreten Eller Kooperatifi iş birliğinde Halk Eğitimi Merkezi ve ASO bünyesinde açılan Şiş ve Tığ Örücülüğü ile Oyuncak Yapımı (AMİGURUMİ) kursunu ziyaret etti.

   

  Halk Eğitimi ve ASO Müdürü Dursun YEŞİLOĞLU, Ticaret Sanayi Odası Genel Sekreteri Cem BİÇEN, Üreten Eller Kooperatifi Başkanı Nuray ALPBOĞA ve Karabük Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Mustafa ÇALIŞ’ ın yer aldığı ziyarette kurs öğretmenleri Emine KALYONCU ve Aysun EROĞLU tarafından AMİGURUMİ kursu hakkında bilgilendirme yapıldı. Konuya ilişkin İl Müdürü “Bu yönlü çalışmaları şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de tüm imkanlarımızı seferber ederek destekleyeceğiz, bu yönlü eğitim ve üretim çalışmalarına yönelik Sayın Valinin  de özel talimatları var. Ülke geleceğimiz için her ortamda üretime katkıda bulunmamız vatandaşlık görevimizdir. Bir dakikamız boş geçmemeli. ” dedi. 

   Ziyaret birlikte fotoğraf çekimi ile son buldu. 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle