logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, “Telafide Ben de Varım” Programı, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

“Telafide Ben de Varım” etkinlikleri kapsamında hazırlıklarda sona gelindiğini kaydeden Akbaş, program kapsamında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinliklerin paydaş kurumlarımızla iş birliği yapılarak oluşturulacak kurul koordinasyonunda gerekli planlamaların yapılacağını belirtti.

2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda Bakanlığınca” Telafide Ben de Varım” programı ile yaz boyu okullarımızda çocukları ağırlayacaklarını ifade eden Akbaş, kapsamlı bir çalışma gerçekleştirildiğini vurgulayarak öğretmen, öğrenci ve velililer için çeşitli etkinliklerle dolu dolu, keyifli ve verimli bir yaz dönemi olacağını bildirdi. 

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ