logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantı, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş’ın toplantıya katılan yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alması ile başladı.

Ardından İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak ve toplantının ana gündemi olan TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme Programı Karabük Bilim Şenliği; “Emeğin Başkenti Bilimle Buluşuyor” etkinliği hazırlıkları hakkındadeğerlendirmelerde bulundu.

7-8-9 Ekim Karabük Kent Meydanında gerçekleştirilecek olan “TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği” hazırlık çalışmalarının kapsamlı bir şekilde devam ettiğini belirterek başladığı konuşmasında Akbaş, “Bilim şenliği hazırlıklarının paydaş kurumlarla birlikte güçlü adımlarla başarılı bir şekilde devam etmektedir. TUBİTAK 4007 Projemizin uygulamasında hedef kitlemiz olan okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz 3 günde toplam 98 atölyede etkinlik yapacaklardır. Bu etkinlikler yoluyla katılımcıların temel bilimsel olguları fark etmelerinin sağlanması, merak duygularının, araştırma, sorgulama ve öğrenme isteklerinin tetiklenmesini amaçlanmaktadır. Bilim şenliğimize tüm halkımızı davet ediyorum.” diyerek projemize dahil olan tüm kurumlara tekrardan teşekkür ederek, projemizin Karabük’ümüze hayırlı olması temennisinde bulundu.

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ