logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğü Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı  Müdürlüğü Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

Toplantıda, Yüz Yüze Eğitim Faaliyetleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Covid-19 Tedbirleri, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe, Arşiv, Depolar ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Müdürlüğümüzce hazırlanan ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen projelerimiz özelinde bilgi vererek başladığı konuşmasında “Bilindiği üzere Erasmus + Programı 2020 Yılı Teklif Çağrısı Dönemi Müdürlüğümüzün Mesleki Eğitim ve Okul Eğitimi Alanında Erasmus+ Akreditasyonu Projesi Ulusal Ajans tarafından kabul edildi. Tekrardan projenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Projelerde hem yerel de hem ulusal alanda başarılıyız. 2021 Erasmus+ çağrı dönemine hazırlık amacıyla 14 öğretmenimize proje yazımı hazırlık eğitimi verildi. Proje eğitimleri ile her okulumuzda proje hazırlama ve kültürünü oluşturmak böylece Bakanlığımızın 2023 Eğitimin Vizyonu’na katkıda bulunmak hedeflenmektedir. ” sözlerine yer verdi.

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilerimize teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğü Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğü Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ