logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Yüz Yüze Eğitim Faaliyetleri, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Covid-19 Tedbirleri, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe, Arşiv, Depolar ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

Toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük eğitiminde akademik ve sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda başarılı bir yol katedildiğini belirterek başladığı konuşmasında “Bir yaşam alanı olarak okulu her bir çocuğumuzun değerine değer, mutluluğuna mutluluk katan evrensel, millî ve manevi erdemlerle birlikte yaşam becerilerinin içselleştirildiği mekânlar olarak görüyoruz. Öğrencilerimizin bireysel, akademik ve sosyal gelişim amaçlarına yönelik birçok etkinlik gerçekleştirdik. Okul ziyaretlerimizde öğretmen, öğrenci ve velilerimizden etkinlikler kapsamında olumlu dönütler alıyoruz. Bu etkinlikleri çeşitlendirerek devam ettirmeliyiz. Öğrencilerimizin akademik başarısı ile birlikte sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda gelişim sağlamaları öğrenme başarısına katkı sağlayacak ve moral ve motivasyonu yüksek tutacaktır. Bu bağlamda bu güne kadar yapılan tüm etkinliklerin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum. Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için” dedi.

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilere teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ