logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğün Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda;Yeni Eğitim Öğretim Dönemi, Okulum Temiz Belgesi, “Telafide Ben de Varım” Programı, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Yeni Eğitim-Öğretim yılı hazırlıklarının ivedilikle tamamlanması konusunda yöneticilerimizle istişarede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş: Bakanlığımız “Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyonu Önleme İş Birliği Protokolü” kapsamında “Okulum Temiz ” belgesi yenileme süreci için başvuru yapan okullarımız Müdürlüğümüz İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi denetim ekibi tarafından hijyen kılavuzuna uygunluk bakımından denetlenmektedir. Bu kapsamda yeni eğitim öğretim faaliyetlerine başlamadan önceki süreçte resmi ve özel okul/kurumlarımızda, koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında yüz yüze eğitim faaliyetlerinin ”güvenilir, salgından etkilenmemiş ve hijyenik ortam” standartlarına uygun olarak yürütülmesi konusu büyük önem arz etmektedir. İfadelerine yer vererek ilimiz genelindeki tüm okul/kurumlarımızın “Okulum Temiz Belgesi” yenileme başvurularını biran evvel yapmaları gerektiğini vurguladı.

Konuşmasının sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, toplantıya katılan yöneticilerimize teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlüğün Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ