logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda;Yeni Eğitim Öğretim Dönemi, Okulum Temiz Belgesi, Belirli Gün ve Haftalar, Yarışmalar,  Projeler, Okul ve Kurumların Fiziki Durumu, Projeler, Bütçe ile Yatırım ve Onarım konularına değinildi.

Yöneticilerden uhdesinde bulundukları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş toplantıda geçen hafta alınan kararlar ve bu hafta içerisinde yapılacak faaliyetler ile gündem maddeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Toplantıda genel bir değerlendirmede bulunan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş “Okullarımızı sık sık ziyaret ediyoruz. Okullarımızın mevcut durumu, salgına karşı alınan tedbirleri bire bir sahada yerinde inceliyoruz. Öğrencilerimizle yakınan ilgilenip soru ve görüşlerine ortak olup maske, mesafe ve temizlik konularında onlara rehberlik yapıyoruz. Okullarımızda her şey yolunda ilerliyor. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin keyifleri yerinde. Devletimizin kendilerine sunmuş olduğu ücretsiz ders kitaplarını en etkili şekilde kullanıyorlar. Ders kitaplarımızda öğrencilerimizin kendilerini geliştirebileceği her türlü bilgi mevcuttur. Okullarımızın imkânları geniştir. Öğrencilerimiz sosyal ve kültürel olarak kendilerini geliştirme imkânı buluyorlar. Bizlerin görevi onları keşfetmek, üretmelerini sağlamaktır. Salgın sona erene kadar, aldığımız tedbirlerle beraber, eğitim öğretimin aksamaması için okullarımızda öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm eğitim paydaşlarımızla üzerimize düşeni büyük bir özveriyle yapmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğün Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ