logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı 19.10.2020 Pazartesi günü Müdürlük toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda, Covid-19 Tedbirleri, EBA Destek Noktası, Yüz Yüze, Dijital ve Uzaktan Eğitim Faaliyetleri, DYK, Okulum Temiz Belgesi, Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi, Yatırım ve Onarımlar, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Hizmet Binasının Genel Durumu konularına değinildi. 

Yöneticilerden, uhdesinde bulundukları şubelerin yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ toplantıda genel bir değerlendirme yaparak: “Yüz yüze eğitimin ikinci aşamasını da başarılı bir şekilde yürütüyoruz. Ekip olarak bir maraton koştuğumuzun bilinci içinde gayret sergiliyoruz. Okul ziyaretlerimizde öğrenci, öğretmen ve velilerimizden olumlu dönütler alıyoruz. Yaşadığımız çağın koşullarını çocuklarımızın bugünü ve geleceği için anlamlı kılmak öncelikli vazifemizdir. Okul ve Kurumlarımız Covid-19 salgınına karşı tüm tedbirleri büyük bir titizlikle uyguluyor. Okul idareci ve öğretmenlerle sürekli iletişim halinde olalım.  İlimiz genelinde “Okulum Temiz” belgesini almak için başvuru yapmayan okul kalmadı. Mesleki eğitimde 1.000 okul projesi ile mesleki eğitimin güçlendirilmesi hedefleniyor. Proje kapsamında çalışmalarımız başladı. Yapımı ve yıkımı devam eden okullarımızdaki çalışmaları yerinde takip edelim.  ” dedi ve yöneticilere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, hayırlı haftalar diledi. 

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlük Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı 19.10.2020 Pazartesi günü Müdürlük toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ