logo

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlüğü Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

Yeni eğitim öğretim yılı, uzaktan eğitim ve yeni eğitim yılı çalışma stratejilerinin değerlendirildiği toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ: Öncelikle aramıza yeni katılan Şube Müdürlerimize hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi. Ardından “İlimiz 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlıkları çerçevesinde İlimizde tüm okullarımızda yönetici ve öğretmenlerin Mesleki Eğitim Çalışmaları başarıyla gerçekleştirilmiştir. Bizler de bunun yakın takipçisi olduk. Okullarımızda Covid-19 salgını ile ilgili önleyici tedbirler Bakanlığımız emir ve tavsiyeleri doğrultusunda büyük bir titizlik içinde alındı. Çocuklar bizlerin her şeyi. Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonun ana ilkesi doğrultusunda “Mutlu Çocuklar Güçlü Türkiye” hedefiyle çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli, ahlaklı bireyler yetiştirmektir. Yeni eğitim öğretim döneminde de bu düsturla çalışıp hep birlikte hedefleri gerçeğe dönüştürme mücadelesinde bulunacağız.” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında Müdürlüğü Yöneticileri ile Haftalık Değerlendirme Toplantısı Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ