Hoşgeldiniz  

“Haftaya Başlangıç”Toplantıları Devam Ediyor

| 26 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Kaymakamlıklar, İl Müdürlükleri ve kurum ve kuruluşlar arasında bilgi alışverişinde bulunmak, kurumlar arasında iletişim ve empati yaklaşımını geliştirmek, sorunlar ve çözüm önerilerini görüşmek amacıyla Vali Kemal Çeber tarafından uygulamaya konulan ve iki haftada bir yapılan  “Haftaya Başlangıç” toplantısı KYK İl Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sunumları ile devam etti.

 Karabük Öğretmenevinde yapılan toplantıya Vali Kemal Çeber’in yanı sıra Vali Yardımcıları Osman Yenidoğan ve Abdulhalim Can, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Şener Şen, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve kurum müdürleri katıldı.Toplantının ilk sunumunu gerçekleştiren Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İl Müdürü Kadir Öztürk yaptığı sunumda; kurumunun amaç, vizyon ve misyonu, yurt başvuruları, yurt ücretleri, burs/öğrenim kredisi, yurtlarda barınan öğrencilerin beslenmeleri, yurtların yatak kapasiteleri, inşaatı devam eden yurtlar, eğitim, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri hakkında Vali Kemal Çeber ve katılımcılara sunumlar eşliğinde bilgiler verdi.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sunumunu gerçekleştiren İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Misyonlarının gençliğin ilgi, ihtiyaç ve sorunlarını tespit etmek, çözüm ortakları ile eşgüdüm ve iş birliği içinde çalışarak kişisel, sosyal ve sportif alanlarda destekleyici politikalar oluşturmak, sürekli eğitimi ve gelişimi esas alan projeler üretmek, uygulamak, desteklemek ve bu sayede toplumsal hayatın aktif üyesi, yenilikçi, özgüven sahibi ve milli değerlerin bilincinde, uluslararası temsil yeteneği olan lider gençler yetiştirmektir olduğunu ifade ederek; teşkilat yapısı, personel durumu, tesislerin durumu, faaliyet gösterilen spor branşları, sporcu dağılımları, spor kulübü sayıları, ulusal liglerde mücadele eden takımlar, milli sporcu sayıları, kurslar ve seminerler, okul sporları, gençlik merkezi ve faaliyetleri,  tesisler ve inşaatı devam eden yatırımlar hakkında bilgiler verdi.Toplantının son sunumu sivil toplum kuruluşlarından TEMA Vakfı Karabük İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. Murat Alan tarafından yapıldı. TEMA Vakfının çalışma alanları hakkında bilgiler veren İl Temsilcisi Alan, Orman ve Kırsal Kalkınma, Çevre Politikaları, Eğitim Programları, Minik TEMA, Saha Faaliyetleri, Farkındalık ve Bilinçlendirme Faaliyetleri, Eğitim Faaliyetleri ve Karabük’te yaptıkları etkinlikler hakkında Vali Kemal Çeber ve protokol üyelerine bilgiler verdi.Toplantı soru-cevap ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

KBÜ’de ‘Cephe Gerisinde Vatan Savunması’ Konferansı

Abdulkadir Çetin’e Ziyaret

Karayolları Taşeron İşçilerinden Kadro Beklentisi

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜKSPOR’U BU HALE GETİRENLER ORTAYA ÇIKIYOR.  RESMİ KURUMLAR DERHAL HAREKETE GEÇMELİ…HER TAŞIN ALTINDAN HAKAN AYVAZ ÇIKIYORSA ARKA PLAN DA AÇIKÇA ORTA DA DEĞİL MİDİR ? PLANA GÖRE 153 MİLYON DAHA KARDEMİRDEN  HÜPLENECEKMİŞ DEMEK Kİ DE GÜLEÇLER O İŞİ BOZMUŞ ÇOK ŞÜKÜR…KARABÜK TSO SEÇİMLERİ VE OLASI ADAYLAR…                                    

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle