Hoşgeldiniz  

Karabük’te “Haftaya İyi Başlangıç” Toplantıları Devam Ediyor

Okan Küçük | 05 Aralık 2017 | Genel A- A+

Kaymakamlıklar, İl Müdürlükleri ve ildeki kurum ve kuruluşlar arasında bilgi alışverişinde bulunmak, kurumlar arasında iletişim ve empati yaklaşımını geliştirmek, Karabük’ün sorunlarını ve çözüm önerilerini görüşmek amacıyla Vali Kemal Çeber tarafından uygulamaya konulan ve iki haftada bir yapılması planlanan “Haftaya İyi Başlangıç” toplantısı İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Vali Kemal Çeber Başkanlığında yapılan toplantıya Vali Yardımcıları Osman Yenidoğan ve Barboros Baran, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, İlçe Kaymakamları, Garnizon Komutanı Per. Albay Tekin Nemlioğlu, İl Jandarma Komutanı J. Albay Cihan Ulukaya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda ilk sunumunu yapan Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu; Ovacık ilçesinin genel durumu, eğitim, sağlık, gıda, tarım ve hayvancılık, ilçede desteklenen projeler, yürütülen faaliyetler, köyler, ihtiyaçlar, mali ve ticari hayat, hedefler ve ilçede ihtiyaç duyulan çalışmalar hakkında Vali Kemal Çeber ve katılımcılara sunumlar eşliğinde bilgiler verdi.

Daha sonra İl Özel İdaresinin sunumunu gerçekleştiren İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun yaptığı sunumda; İl Özel İdaresinin vizyonu, misyonu, KÖYDES çalışmaları, hedefleri, yürütülen projeler, araç ve personel durumu, yatırımlar ve uygulanmakta olan projeler hakkında detaylı bilgi verdi.

Toplantı soru-cevap ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi. 

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

KARABÜK’TE GÜNDEM KARDEMİR KARABÜKSPOR

Amca ve Yeğen, Yanık Sesleriyle Büyülüyorlar

Karabük’te, kömür sobası patladı 1 yaralı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle