Hoşgeldiniz  

Hakan Ayvaz ,adliye de…

Okan Küçük | 11 Nisan 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          Kardemir Karabükspor’da yaşanan mali kriz ve gün yüzüne çıkan belgeler sonrası eski CEO Hakan Ayvaz gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesi tamamlanan Ayvaz daha sonra adliyeye sevk edildi.
  Ligden düşüşü kesinleşen Kardemir Karabükspor’da aylar öncesinden başlayan mali kriz, Feridun Tankut yönetiminin gidişiyle giderek derinleşmiş, son dönemde basına sızan onlarca belge müfettişlerce tek tek incelemeye alınmıştı.

                190 milyon TL dolaylarında borcu olan kulüp için dört büyük takım seviyesinde menajerlik gideri dahil, faturalandırılmamış giderler kitabına uydurularak kulüp adeta borç batağına sürüklenmişti. Gerek müfettiş raporlarında yer alan gerekse kamuoyunda ismi sıkça konuşulan Karabükspor’un eski CEO’su Hakan Ayvaz, bugün gözaltına alındı.

                  Emniyetteki işlemleri tamamlanan Ayvaz, adliyeye sevk edildi. Ayvaz’ın savcılıktaki ifadesi sürüyor. 

CEO AYVAZ PARANIN ŞEYSİYMİŞ MEĞER, PSİKOLOĞU…

Karabükspor’u böyle bitirdiler…

Okan Küçük Yorumluyor…ALGI OPERASYONLARINA KAPAK OLDU. KARABÜKSPOR’U BÖYLE BİTİRMİŞLER…BU PARALAR KİMİN CEBİNE GİRDİ? ZEKİ ÇAYLININ İHRACI AK PARTİYE NE GETİRİR, NE GÖTÜRÜR ?

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle