Hoşgeldiniz  

Halk Günü Toplantıları Devam Ediyor

Okan Küçük | 26 Şubat 2019 | Genel A- A+

         Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in talimatları ile 2018 yılı Ocak ayının ilk haftasından bu yana kesintisiz olarak devam eden Halk Günü Toplantıları devam ediyor.

        İlk günden itibaren binlerce vatandaşın bire bir talep ve görüşlerini dinleyen Ürkmezer, ”Halkımızla iç içe, sorunları, talepleri dinlemek gerçekleştirilen çalışmalarda hem verimliliği arttırıyor, hem hizmet takibimizi kolaylaştırıyor” dedi.

        Safranbolu’da vatandaşa ulaşmak için çok sayıda değişik programa gerçekleştirdiklerini ifade eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “ Safranbolu Acil Destek Programı (SADEP), Mahalle ve Esnaf ziyaretleri bunlardan sadece bir kaçı.

     Bizim amacımız ilk gün söylediğimiz gibi vatandaş odaklı sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde halkımızla istişare halinde, onların fikir ve görüşlerini alarak en iyiyi, en güzeli ve en kaliteliyi vermek” diye konuştu.

     Halk Günü Toplantılarının bu anlamda oldukça verimli geçtiğini ifade eden Ürkmezer, “Vatandaşlarımız toplantılar katılıp rahatlıklar sorunlarını dile getirebiliyor, hatta çözümünü de birlikte üretiyoruz. Yine taleplerle ilgili çalışmaları şahsım başta olmak üzere ilgili birim müdürlerimizde takip ediyoruz” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle