Hoşgeldiniz  

‘Halk Günü Toplantıları’ Vatandaşla İlişkileri Güçlendiriyor

Okan Küçük | 01 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’in başlattığı ve rutin olarak her hafta gerçekleşen ‘’Halk Günü Toplantıları’’ aralıksız devam ediyor.

               Safranbolu Belediyesi Meclis toplantı salonunda gerçekleşen toplantılara her hafta vatandaşın katılımı artıyor. Safranbolu’da ilk kez gerçekleşen halkla buluşma günleri, her yaştan vatandaşın farklı konulardaki sıkıntılarını Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer ‘e bire bir anlatma imkanı sunuyor.Vatandaşların Ürkmezer’e rahatlıkla dile getirdikleri sorunları, kanunların çerçevesinde çözüme kavuşturuluyor. 

            Göreve başladığı ilk günden bu yana vatandaşla yakın temas halinde olan, devlet otoritesini ve aynı zamanda sıcaklığını halka hissettiren Ürkmezer, “Görev yaptığımız kentin insanını yakından tanımamız gerekiyor, böylece beklentilerini daha iyi anlayabiliriz.

           Vatandaşlarımızın bize kolaylıkla ulaşabilmeleri için çeşitli kanallar oluşturduk WhatsApp ihbar hattı ve halk toplantıları gibi; bu sayede bana doğrudan ulaşılabiliyor ve sorunlarını aktarılabiliyorlar. Biz görevimizi bilinçli olarak yürüterek, devletimizin bize verdiği imkanları vatandaşımıza aktarma noktasında aracılık ediyoruz’’ dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Karabük İl Merkezindeki Tüm Camilere Gül Suyu sıkıldı

Kaynak Kıvılcımı Büfeyi Alev Topuna Çevirdi

Kemal Aslan, Okan Küçük’ü ziyaret etti.

Karabük TSO Başkanı Mescier Berat Kandilini Kutladı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle