Hoşgeldiniz  

Halk Günü Toplantısı Bulak Köyünde Yapıldı

Okan Küçük | 25 Şubat 2019 | Genel A- A+

         Vatandaşların sorunlarını yerinde tespit etmek ve devlet vatandaş kucaklamasını sağlamak amacıyla başlatılan “Halk Günü” toplantıları Bulak Köyünde yapılan ilk program ile gerçekleştirildi.
 
          Cuma namazını Bulak Köyü Camiinde kılan ve namaz çıkışında vatandaşlarla bir araya gelen Vali Gürel’e 24. Dönem Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Vali Yardımcısı Barboros Baran, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Albay Mustafa Kuraş, yatırımcı kurum müdürleri, Bulak Köyü nüfusuna kayıtlı İşadamı Kamil Güleç ve Çağrı Güleç ile köy sakinleri katıldı.        Bulak Köyü Muhtarı Emin Güner’den köyün sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Gürel daha sonra tplantıya katılan vatandaşları tek tek dinledi. Vali Gürel, vatandaşlar tarafından kendisine iletilen konuları not aldı ve toplantıda hazır bulunan kurum müdürlerine de talimat vererek, vatandaşların ilettiği sorun, şikâyet ve taleplerin çözümü için yasal mevzuatlar çerçevesinde  ne gerekiyorsa yapılması talimatını verdi.
 
       Toplantının ardından işletmeciliği Bulak Turizm ve Kalkınma Vakfının yaptığı “Hünerli Eller” yöresel baklava ve börek imalatının yapıldığı tesisleri ziyaret eden Vali Gürel, eşi Özlem Aras Gürel, işadamı Kamil Güleç ve eşi Sezer Güleç ile birlikte baklava ve böreklerin tadına baktı. Vali Gürel’in Bulak Köyü ziyareti Tarihi Bulak Hamamında yaptığı incelemenin ardından sona verdi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle