Hoşgeldiniz  

Hasan Gümüş ,Safranbolu MEM oldu

Okan Küçük | 23 Şubat 2018 | Eğitim, Genel A- A+

 

       2014 yılından beri Karabük Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulunan ve başarılı çalışmalarıyla gelecek vaat eden yöneticilerden olan Hasan Gümüş, Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

         Gümüş’ün Safranbolu eğitimine katkılar vereceğini ve  eğitimde yeni ufuklar açacağını düşündüğümüzü ifade ederek, yeni görevinde başarılar idleriz

           Eski  “Safranbolu Milli Eğitim Müdürü ” Muhammet Yılmaz’ın ise İl MEM’de araştırma işlemleri için görevlendirildiği öğrenildi.

 Hasan Gümüş’ün özgeçmişi şöyle

           1975 Safranbolu doğumlu.1993 Safranbolu Lisesi mezunudur.1998 Selçuk Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümünden mezun oldu.1998 Mersin/Anamur Ticaret Meslek Lisesinde Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.2004 yılında Karabük Şehit Adem Yavru İlköğretim Okuluna tayin oldu.Aynı yıl Safranbolu Anadolu Lisesine tayin oldu.2009 Yılında Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Merkezi´ne Müdür Yardımcısı olarak atandı.

             2009-2012 yıllarında Karabük Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE biriminde görevlendirildi.2012 yılında Karabük Rehberlik ve Araştırma Merkezine isteğe bağlı yer değiştirme kapsamında Müdür Yardımcısı olarak atandı. 07/01/2013 tarihinden itibaren  Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü  Şube Müdürlüğü görevini vekaleten yürüttü.Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2013 yılında gerçekleştirilen görevde yükselme sınavında başarılı olarak 21.04.2014 tarihinde Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı.

           Çok sayıda hizmetiçi eğitim faaliyetine eğitimci olarak katıldı.Yerel ve AB projeleri kapsamında bir çok proje çalışmasında bulundu. Ulusal Ajans tarafından kabul edilen iki projede proje irtibat kişisi ve katılımcı olarak görev aldı.AB ülkelerinde eğitimle ilgili konularda inceleme ve kültürel geziler yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

KARABÜKSPOR’U KİMLER BİTİRDİ ?

Metin Yalçın, Marzinc Anlaşmasını Yazdı

Karabüklü işçiler, işlerini geri istiyor.

Okan Küçük Yorumluyor… KARABÜK VALİSİ KEMAL ÇEBER’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ. GÜNDEM YİNE MARZİNC, BU KEZ KONU ANLAŞMA…VERGİLİ, FARKLI GAZETE’YE DEĞERLENDİRDİ. METİN YALÇIN DA EVET OYU VERMİŞ…19.02.2018

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle