Hoşgeldiniz  

Hasan Gümüş Şehit Ailesini Ziyaret Etti

| 06 Şubat 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

 

       Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü  Hasan GÜMÜŞ, Zeytin Dalı Harekâtı’nda Afrin´de Şehit olan Piyade Astsubay Kıdemlı Çavuş Ömer Bilal Akpınar’ın Şehadetinin sene-i devriyesinde ailesini ziyaret etti.

       Düzenlenen ziyarete Şube Müdürü Yavuz Aydın, Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi idaresi ve öğrencilerde katıldı.

        Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri Kuran-ı Kerim tilaveti ve dua yaptılar. İlçe Milli Eğitim Müdürü  Hasan Gümüş’ün ve Öğrencilerin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Şehit Ömer Bilal Akpınar´ın annesi Ülkü Akpınar, “Şehitlerimizin bize bıraktığı mirasa sahip çıkın. Allah sizleri devlete, millete hayırlı eylesin, zihin açıklığı versin, Allah minarelerden ezanımızı, göklerden bayrağımızı eksik etmesin.” diye dua etti.

         GÜMÜŞ, yaptığı konuşmada ‘Bizler Gazisine ve Şehidine her zaman sahip çıkan bir milletiz. Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız için hepimiz can vermeye hazırız. Şehitlerimiz ve Şehit ailelerimiz bizim en kıymetli varlığımız ve emanetimizdir. Şehidin emaneti olan ailesinin rızasını kazanmaya ve onların her daim yanlarında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

        Şehidimizin Ailesi ise ‘devletimizin her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduğunu ifade ederek, bu anlamlı günde bizleri ziyaret ederek mutlu eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ’e ayrıca teşekkür ederim” dedi.

         Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, Şehidin annesi ve basasına Şehit Ömer Bilal Akpınar´ın isminin verildiği okulun ve kendi resminin yer aldığı tablo hediye etti.

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle