Hoşgeldiniz  

Hasan Öztürk, Karabük Çevre ve Şehircilik Müdürü…

Okan Küçük | 25 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

             

         Karabük Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne, Kırklareli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevini yapan Hasan Öztürk’ün atandığı öğrenildi.

          Bilindiği gibi Karabük Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Eski Müdürü Mustafa Aynacı 7 Ekim 2017 tarihinde emekli olmuştu. Aynacı’nın emekliliği sonrası Nazan  Şentürk, Karabük Çevre ve Şehircilik  İl Müdür Vekili olarak görev yapıyordu. Bazı çevrelerde  Şentürk’ün Çevre ve Şehircilik  İl Müdürü olarak atanması beklenirken Kırklareli Çevre ve Şehircilik  İl Müdürü Hasan Öztürk’ün Karabük Çevre ve Şehircilik  İl Müdür Vekili olarak atandığı öğrenildi.

     Hasan Öztürk’ün müdürlüğünün ise Resmi Gazete’de yayınlanmasının beklendiği  ardından Karabük Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak görevini sürdüreceği belirtildi.

Karabük’te 4 kişi tutuklandı.

 

Karabük’te fuhuştan 4 kişiye para cezası…

Karabük’te partilerin aldığı oylar…

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle