Hoşgeldiniz  

Hastanenin santral sistemini çalan hırsız yakalandı.

Okan Küçük | 27 Ağustos 2014 | Genel, Güncel A- A+

      İddiaya göre , hastanenin santral sitemini çalan zanlı , satmak üzere bulunduğu Bayır Mahalledeki  bir dükkanda polis tarafından gözaltına alındı

        Eski   “5000 Evler Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi” bir süre önce boşaltılmıştı biliyorsunuz.   Orayı, Karabük Üniversitesi tarafından ; KBÜ Sağlık Meslek Yüksek Okulu olarak kullanmak üzere istenmişti  o süreç  devam ediyor.

       Bu arada  duyumlarımıza göre  orada atıl durumda bulunan binanın santral sistemlerinin bir kısmının ya da tamamının çalındığını öğrenmiştik.Duyumlarımıza göre,  bugün 11:30 saatlerinde ,  konuyu takip eden Karabük Polisinin yaptığı başarılı  takip neticesinde   ilgili eski hastanenin santral sistemini çalan zanlı, Bayır Mahalle’de  bir dükkan da iddiaya göre çalıntı santral sistemini satmaya çalışırken  yapılan bir operasyonla gözaltına alındı.

      Konuyla ilgili son dönemde özelikle bonzai denilen zehirle mücadele noktasında büyük hizmetler yapan Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever  başta, sıralı amirler ve  tüm emniyet teşkilatımızı tebrik ediyoruz.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle