logo

“Hayat Boyu Öğrenme Haftası” Sergi Açılışı Yapıldı

1-7 Haziran “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlamaları kapsamında Safranbolu Halk Eğitimi Merkezinde sergi açılışı yapıldı.

Sergi açılışına Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İlçe Millî Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, daire amirleri, öğrenciler, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan sergi açılış töreninde konuşan Safranbolu Kaymakam Mehmet Türköz; “Pandemi döneminin zorlukları içinde gerçekleştirilen kurslarda büyük bir emekle ve özveri ile ortaya konan el emeği göz nuru çalışmaların açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu ürünlerin ortaya çıkmasında ve bu serginin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Zor şartlarda tedbirlere uyarak kurslara devam eden ve bu güzel eserleri hazırlayan kursiyerlerimizi özellikle kutluyorum.” dedi:

Konuşmaların ardından, 2020-2021 eğitim öğretim yılı içerisinde Safranbolu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından birçok alanda açılan kurslarda yapılan eserlerin yer aldığı serginin açılışı Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ve protokol tarafından gerçekleştirildi.

Sergiyi gezerek yapılan çalışmalar ve faaliyetler ile ilgili bilgi alan Kaymakamı Mehmet Türköz, her biri birbirinden güzel el emeği göz nuru eserler ve çalışmalar için başta Safranbolu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sefer Sonuç olmak üzere kursiyerleri ve öğretmenleri tebrik etti.

Program protokol tarafından kursiyerlere sertifikalarının verilmesi ile son buldu.

1-7 Haziran “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlamaları kapsamında Safranbolu Halk Eğitimi Merkezinde sergi açılışı yapıldı.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ