logo

Hayırseverlerin Okul Yapımları Devam Ediyor

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, hayırsever İş İnsanı Salih Ören ile kendisi tarafından yaptırılan ve yapımı devam eden Yenice Anaokulunda incelemelerde bulundu.

Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü Murat Çorbacı ve Şube Müdürü Mehmet Özdemir’in de hazır bulunduğu ziyarette yüklenici firma yetkilisinden inşaatın son durumu hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ okulun planlanan inşaat süresi içerisinde tamamlandığını ve okulun geçici kabul aşamasında olduğunu söyledi. 

Ziyarette hayırsever İş İnsanı Salih ÖREN’e eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, hayırseverlerimizin İlimizdeki eğitim çıtasının yükseltilmesinde önemli bir payı olduğunu ve hayırseverlerimiz tarafından yapılan inşaatların hızla devam ettiğini belirterek “İlimizde yaşayan her çocuğun yüksek kalitede eğitime ulaşması bizim temel önceliğimizdir. Bu öncelik içerisinde gelişmiş ülkeler için bir gereksinim olan tekli eğitime geçiş için Bakanlığımız ve Valiliğimiz halkımız ile el ele çalışmalarını yürütmektedir. Kaliteli eğitimin yapıtaşı olan okullarımızın sayısı ve niteliklerin İlimizin eğitim seferberliğinde çok önemli bir yeri vardır. Eğitim gibi Millî bir konuda tüm halkımıza örnek olan ve destekleri ile çocuklarımızın geleceğine güç katmak isteyen tüm hayırseverlerimize kapılarımız sonuna kadar açıktır. ” diyerek kısa süre sonra eğitim öğretime açılacak okulumuzun ilçemize, milletimize ve çocuklarımıza hayırlı olması temennisinde bulundu.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, hayırsever İş İnsanı Salih Ören ile kendisi tarafından yaptırılan ve yapımı devam eden Yenice Anaokulunda incelemelerde bulundu.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ