Hoşgeldiniz  

Helal sana, İsmail Kara…

Okan Küçük | 30 Aralık 2015 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

  Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İsmail KARA’nın göreve geldiği günden beri yaptığı başarılı çalışmalar  hız kesmeden devam ediyor.

*

         Kara’nın  başarılı çalışmaları sadece Karabük’e değil Türkiye geneline de yansıyor. Bilindiği gibi , Op. Dr. İsmail Kara , 02-05 Aralık 2015 tarihlerinde yapılan  Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği 2015 yılı TİG yerinde değerlendirme de 60  Genel Sekreterlik arasında BİRİNCİ  sırada yerini alarak bu konuda ki başarısını da kanıtlamıştı. 

*kara_calisiyor

Karabük Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr. İsmail KARA’nın çalışmaları uzman  hekim atamalarıyla da ortaya çıkıyor. Son olarak, Kara’nın çalışmaları neticesinde Karabük ve Safranbolu Hastanesine  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları atandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Op. Dr. İsmail Kara ;66.DHY atamalarında KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ve Safranbolu Devlet Hastanesi’ne Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı ataması yapıldığını belirterek Safranbolu Devlet Hastanesi’nde açılacak olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi için hazırlık çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

*

            Ayrıca KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi kadrosuna Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı ile Acil Tıp Uzmanı ataması yapıldığını belirterek ataması yapılan hekimlerimize yeni görevlerinde başarılar dilerken Karabük halkına hayırlı olması temennisinde bulundu.

*

Etiketler:

Anketler

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle