Hoşgeldiniz  

Heyelan Tehlikesi Yaşandı

Okan Küçük | 07 Mart 2018 | Genel A- A+

 

Karabük-Yenice karayolunda aşırı yağmur nedeniyle yumuşayan toprak ve kayalar yamaçtan koparak tehlike arz etmeye başladı.

 5 gündür aralıklarla devam eden yağmur sonrası Karabük – Yenice karayolunda yumuşayan toprak ve tonlarca ağırlıktaki kayalar karayolunun tek şeridini ulaşıma kapattı. Sabaha karşı meydana gelen olayda şans eseri ölen yada yaralanan olmazken, Karayolları ekipleri yola düşen kaya ve toprakları temizleyerek yolu yeniden ulaşıma açtı. Kayan toprak ve kayalar sonrası telefon hatlarının da zarar gördüğü bölgede ekipler çalışma yaptı. Ekiplerin çalışması sırasında zaman zaman yamaçtan taşlar düştü. 
Öte yandan Karayolları ekipleri yağışlar nedeniyle yol güzergahı üzerinde zaman zaman toprak kayması ve kayaların düşmesi sonucu sürücülerin dikkatli olması yönünde uyarılarda bulundu. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

Ürkmezer’den Dereceye Giren Öğrencilere Tebrik Geldi

“Farkındalığın Farkında Olan İnsan” Projesi Ödül Kazandırdı

“1-7 Mart Yeşilay Haftası” Ziyareti

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR KARABÜKSPOR’U  BU HALE KİMLER GETİRDİ ?KAMUOYUNDA KONUŞULANLARI YAZIYORUZ…ÇAĞRI GÜLEÇ EŞBAŞKANLIK TEKLİFİ YAPTI. MUSTAFA YOLBULAN REDDETTİ VE KRİZ İYİCE DERİNLEŞTİ. HERKES İŞİN SAHİBİ OLARAK YOLBULANLARI GÖRÜRKEN ,ZİYA ÜNSAL VE EKİBİ ÇIKIP YÖNETİMİ ÜSTLENDİ.05.03.2018

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle