Hoşgeldiniz  

Huzurevi Sakinleri Yenice’de Anneler Günü’nü Kutladılar

Okan Küçük | 10 Mayıs 2018 | Genel A- A+

 

Karabük Yücel Huzurevi Koruma ve Yaşatma Derneği tarafından Yücel Huzurevi’nde bakım görmekte olan yaşlılar için Yenice’ye gezi düzenlendi.

             Geziye Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen, Yücel Huzurevi Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazilet Demirezen, dernek yöneticileri ve huzurevinde kalan yaşlılar katıldı.

            Yenice ıhlamur terasta ağırlanan Yücel Huzurevi sakinlerinden bayanların da 13 Mayıs Pazar 2018’de kutlanacak olan Anneler Günü sebebiyle de Anneler günü kutlandı. Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Yenice Kaymakamı Muhammet Fatih Demirel, Karabük Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen ve Yücel Huzurevi Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazilet Demirezen birer konuşma yaparak, “Hayatta en değerli varlığımız olan annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyoruz” dediler. 

          Karabük Yücel Huzurevi sakinlerine daha sonra ikramda bulunuldu. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Sertaş Karakaş, vizyon sahibi bir isim.

Karabük Emniyeti Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

Karakaş,Engelliler Haftasını Kutladı

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle