logo

I. Eğitim Bölgesi Okul Müdürleriyle Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında, Müdürlüğün Yöneticileri ve I. Eğitim Okul Müdürlerinin katılımıyla çevrimiçi Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Yüz Yüze, Dijital ve Uzaktan Eğitim Faaliyetleri, Tablet Bağışı, Okulum Temiz Belgesi, EBA Destek Noktaları, EBA’ya Erişim, Ders Programları, Zümreler, Projeler ve Yarışma konuları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Müdür AKBAŞ yaptığı değerlendirmede; ” Yüz yüze eğitim sürecinde Eğitim-öğretimin tüm kademelerinde görevli personelimizin üstün gayret ve çalışmaları neticesinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmasına mahal vermemesinden ötürü Karabük Eğitim Ailesi adına teşekkür ediyorum. Bu çalışmaların göstergesi olarak Türkiye genelinde okul devam oranı yüzde seksen iken ilimizde yüzde yüze yakın okula devam oranı gerçekleşmiştir. Hızlı ve özverili çalışmalarımız ile okullarımızı güvenli hale getirmemiz sonucunda tüm okullarımız “Okulum Temiz Belgesi”‘ni aldı. 4 Ocak tarihine kadar yüz yüze eğitime ara vererek okullarımızı eve taşıdık. Hassas dönemden geçmekteyiz. Yine bu süreci iyi değerlendirerek okullarımızda görevli rehberlik öğretmenlerimiz ile öğrencilerimize ve velilerimize destek verelim. Onların moral ve motivasyonları bizler için çok önemli. Ders programlarına dikkat edelim. Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen yarışmalara öğrencilerimizin katılımını sağlayalım. Uzaktan eğitime erişemeyen öğrencilerimiz için EBA Destek Noktalarımız haricinde tablet bilgisayar ihtiyacı konusunda Karabük’ümüzün hayırsever İş İnsanlarının ve sanayicilerinin desteklerini alıyoruz. Siz de okulunuzda öğretmen arkadaşlarla ve bölgenizde bu tür bir çalışma yapın. Birlikten kuvvet doğar gerçeğiyle inşallah en yakın zamanda ihtiyacı olan öğrencilerimize tablet bilgisayar teslimini gerçekleştireceğiz.” dedi.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında, Müdürlüğün Yöneticileri ve I. Eğitim Okul Müdürlerinin katılımıyla çevrimiçi Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ