Hoşgeldiniz  

İftar Programı Musalla Mahallesi İle Devam Etti

Okan Küçük | 31 Mayıs 2018 | Genel A- A+


Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen ve her akşam ayrı bir mahallede verilen mahalle iftarları Musalla Mahallesi ile devam etti.  

     Musalla mahallesinde bulunan Sosyal Tesiste verilen iftar yemeğine tüm mahallelerimizde olduğu gibi katılım yoğun olurken,  vatandaşlar uzun süredir görmedikleri dostları ile sohbet etme fırsatı da buldu.

     Bir başka iftar programına davetli olduğu için Musalla Mahallesindeki iftara katılamadığını ancak diğer vesilelerle mahalle sakinleri ile sık sık bir araya geldiklerini vurgulayan Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer; “İftarlarımızın böylesi kalabalık bir şekilde devam ediyor olması bizleri ziyadesi ile mutlu ediyor” dedi.

     Safranbolu’da Ramazan Ayının bereketini, huzurunu tüm mahallelerde hep birlikte yaşadıklarını kaydeden Ürkmezer; “Cenabı Hakka şükürler olsun bu ramazan ayında da hemşerilerimiz ile birlikte, bir komşu, bir dost ortamı içerisinde mahalle sakinlerimiz ile oruçlarımızı açıyor, hoş sohbetler ediyoruz.

     Bu nedenle her zaman söylüyoruz, Osmanlının Parmak İzi Safranbolu’da ramazan bir başka yaşanıyor. Ben ilk günden bu yan gittiğimiz hangi mahalle olursa olsun, bizleri evlerinin birer bireyi gibi karşılayan, iftar sofralarını paylaşan hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum.  Allah bayramlara da huzur ve barış içerisinde erişmeyi nasip etsin” diye konuştu.   

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

 

Başbakan Binali Yıldırım Karabük’e Geliyor

TSO, 1. Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısını Yaptı

Safranbolu’da Türkü Gecesi

Ürkmezer’den İftar Sonrası Hane Ziyaretleri

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle