logo

İl Millî Eğitim Müdür V. AKBAŞ’tan Mehmet Vergili Fen Lisesine Ziyaret

Karabük İl Millî Eğitim Müdür Vekili Nevzat Akbaş, Mehmet Vergili Fen Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ beraberinde Şube Müdürü Ahmet KÜÇÜKYILMAZ ile birlikte bakım ve onarım çalışmaları tamamlanan ve Bilim-Kültür ve Sanat Atölyeleri, Tasarım Beceri Atölyesi ve Biyoloji Laboratuvarı kurulup faaliyete başlayan Mehmet Vergili Fen Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyarette yapılan çalışmalar hakkında Okul Müdürü Said ODABAŞOĞLU’ndan bilgi alan İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ, okulun fiziki durumu, bahçe düzenlemesi, istinat duvarı, Bilim-Kültür ve Sanat Atölyeleri, Tasarım Beceri Atölyesi ve Biyoloji Laboratuvarı hibe olarak yaptırılan 35 kategoride 100 zeka oyunun bulunduğu Bilim-Kültür ve Sanat Atölyeleri, yine hibe olarak yaptırılan Biyoloji Laboratuvarı ile Tasarım Beceri Atölyesini gezdi. 

İncelemenin ardından açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdür V. Nevzat AKBAŞ; Robotik Kodlama, Elektrik-Elektronik, Bilişim, Metal ve Ahşap Doğrama, Fotoğraf, Ebru, Tezhip, Ses Kayıt, Resim, Hat Sanatı, Müzik aletleri gibi zengin materyallerle dolu birbirinden güzel bölümlerin yer aldığı atölyemizin Karabük’ümüze ve okulumuza hayırlı olmasını dileyerek yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ