Hoşgeldiniz  

İl Özel İdaresi’nin Teknopark’a Katılımı Kabul Edildi

Okan Küçük | 07 Haziran 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi tarafından katılım teklifi yapılan, Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TeknoPark) Yönetici Anonim Şirketi’ne Karabük İl Özel İdaresi olarak katılım sağlandı. 

     İl Genel Meclisi toplantı salonunda Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mesut Aydın, hazırlanan raporu meclis üyelerine sunmasıyla görüşmeler başladı. Karabük Üniversitesi tarafından katılım teklifi yapılan, Teknoloji Geliştirme Bölgesi (TeknoPark) Yönetici Anonim Şirketi’ne Karabük İl Özel İdaresi’nin ortak katılmasına oy birliği ile karar verildi. 

     İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, oy çoğunluğu ile ortaklık kararı çıktığını belirterek böylece Karabük’e ithalat ve ihracatta büyük bir katkı sağlanacağını söyledi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Vergili:“Yapamayacağım Bir Şeyin Sözünü Vermedim”

Yangınla Mücadele Ekipleri, Olası Orman Yangınlarına Hazır

Karabacak:”İttifakımıza ve Partimize Destek Bekliyoruz”

Türkiye Şampiyonundan Vali Çeber’e Ziyaret

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle