logo

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında  İlçe Millî Eğitim Müdürleri’nin katılımıyla çevrimiçi İlçe Millî Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda Yüz Yüze, Dijital ve Uzaktan Eğitim Faaliyetleri, Tablet Bağışı, Okulum Temiz Belgesi, EBA Destek Noktaları, Projeler ve Yarışmalar gündem konularında fikir alışverişinde bulunuldu. 

İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ yaptığı değerlendirmede” Covid-19 Salgını sebebiyle alınan tedbirler kapsamında Bakanlığımızın ilimizde internet erişimi ve bilgisayarı olmayan öğrencilerimize dağıtılmak üzere gönderdiği tablet bilgisayarların öğrencilere ulaştırılması konusunda büyük bir titizlik ile kontrollerinin sağlanmasını dikkat çekti. Bu süreçte okullarımızın faaliyetlerini yakından takip edelim Kurumların işleyişinde Yönetici, öğretmen, öğrenci iletişiminde hoşgörü ve nezaketin elden bırakılmaması, kurum içi huzursuzlukların ve çatışmaların önlenmesi yönünde gayret gösterelim, ara ara öğrencilerimizin derslerine katılım sağlayalım, gerçekleştirilen ya da gerçekleştirilmesi planlanan proje, yarışma faaliyetlerinin yaygınlaştırılması ve paylaşım yapılmasına  dikkat edilmesi gerektiğini dile getirerek  İlçe Millî Eğitim Müdürlerine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 

Karabük İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat AKBAŞ Başkanlığında İlçe Millî Eğitim Müdürleri’nin katılımıyla çevrimiçi İlçe Millî Eğitim Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ