logo

İlçe Milli Eğitim Müdürü Özel Çocukları Ziyaret Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Özel Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. Şube Müdürü Ayhan Yılmaz’ın refakat ettiği ziyarette merkezin donatılarını gezerek öğrenci ve rehabilitasyon desteği alan vatandaşlar ile bir araya gelen Gümüş kurum müdüründen rehabilitasyon merkezi hakkında bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş “İnsanı merkeze alan ve bütün hizmet sunumlarında insanı önceleyen, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla hareket eden ve insanı “Yaratılmışların en şereflisi” olarak gören bir medeniyet tasavvuru, yönetim anlayışı ve köklü geleneğin mensupları olarak bizler, her konuda özel çocuklarımızın hizmetinde olmaya, onları mutlu ve memnun etmeye, onları hayatın her sahasına dahil edip yaşamlarını kolaylaştırmaya büyük önem veriyoruz. Özel çocuklarımızı hayatın her alanına ve sürecine dahil etmek, onları desteklemek ve teşvik etmek, ihtiyaç duydukları hizmetleri en etkin ve hızlı bir şekilde yapmak  onların sorunlarını önceleyip çözmek ve hizmet sunum mekanizmalarını buna uygun hale getirmek, sosyal hayata katılımlarında onlara destek olmak, hayatlarını kolaylaştıracak her adımda yanlarında olmak  hepimizin görevidir.” dedi.

Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş’e ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Özel Safranbolu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ