logo

İlçe Milli Eğitim Müdüründen Misakı Milli İlkokuluna Ziyaret

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Misak-ı Milli İlkokulunu ziyaret etti. Şube Müdürü İhsan PARLAK’ın refakat ettiği ziyarette okul müdürü Sezai ÖZTAŞ’tan okulda devam eden yüz yüze eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi alan GÜMÜŞ, sınıflarda öğrenciler ile bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ara tatile girecek öğrencilere üç önemli tavsiyede bulunduğu konuşmasında “16 Kasım Pazartesi günü bir haftalık ara tatil başlıyor. Bütün öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Bir haftalık tatil süresince; kitap okumayı ihmal etmeyelim. Kitap okuyarak hem dinlenelim hem kendimizi geliştirelim. Uzaktan da olsa aile büyüklerimizi arayıp hal ve hatırlarını sormayı ihmal etmeyelim. Tatil süresince sağlığımıza da dikkat edelim. Okulumuza ve arkadaşlarımıza tekrar kavuşmak için maske, mesafe ve temizlik kuralını asla ihmal etmeyelim.” dedi.

              İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş öğrencileri için özveri ile çalışan okul yöneticilerine ve öğretmenlere teşekkür etti. Bütün Öğretmenlerimize de 16 Kasım’da online olarak başlayacak olan mesleki çalışmalarda başarılar diledi.

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Misak-ı Milli İlkokulunu ziyaret etti.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ