logo

İlçe Müdürü Öğrencilerin Mutluluğuna Ortak Oldu

Okul öncesi ve ilkokul 1.sınıfların ardından ilkokul 2, 3 ve 4.sınıf ile ortaokul 8. ve lise 12.sınıf öğrencileri de 12 Ekim Pazartesi günü haftada 2 gün olarak yüz yüze eğitime başladı. Ayrıca İl/İlçe hıfzıssıhha kurulu kararı ile köy ve benzeri seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki ilkokullar ve ortaokullarda da tüm sınıf seviyelerinde derslerin tamamında yüz yüze eğitime başlandı.

İlçemde de ilçe hıfzıssıhha kurulu kararıyla Ovacuma köyünde bulunan Ovacuma İlkokulu ve ortaokulunda tüm sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitim bugün başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ de Ovacuma köyündeki öğrenci ve öğretmenlerimizin ilk gün heyecanına ortak oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ovacuma İlkokulu ve Ortaokulu ile Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesi ziyaretine Şube Müdürü İhsan PARLAK eşlik etti.

Okul Müdürü Ömer YILMAZ’dan okulda yürütülen çalışmalar ve yüz yüze eğitim için alınan önlemler hakkında bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ sınıflarında öğrencileri ve öğretmenleri ziyaret ederek onlarla sohbet etti. Dada sonra Ovacuma ÇPAL’ni ziyaret eden GÜMÜŞ burada 12.sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ Ovacuma ziyaretinde yaptığı açıklamada “Bugün tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizdeki ilkokul 2. 3. ve 4.sınıf ile ortaokul 8. ve lise 12.sınıf öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın, öğretmenlerimiz de öğrencileri ile buluşmanın heyecanını yaşıyor. Bizde bu mutluluk ve heyecanı onlarla birlikte yaşamak için Ovacuma’dayız. Bugün burada ilk ve ortaokulun tüm sınıf seviyelerinde yüz yüze eğitim başladı. Okullarımızda her türlü tedbir alındı. Okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz özverili bir şekilde çalışıyorlar. Velilerimizin içi rahat olsun. Çocuklarımız emin ellerde.” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü GÜMÜŞ son olarak fedakâr bir şekilde çalışan ve okulların yüz yüze eğitime hazırlayan okul yöneticilere, öğretmenlere ve yardımcı personele teşekkür ederek yüz yüze eğitimdeki yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

Okul öncesi ve ilkokul 1.sınıfların ardından ilkokul 2, 3 ve 4.sınıf ile ortaokul 8. ve lise 12.sınıf öğrencileri de 12 Ekim Pazartesi günü haftada 2 gün olarak yüz yüze eğitime başladı

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ