Hoşgeldiniz  

İŞKUR’da “İş’te Kariyer” Eğitimleri Başladı

| 23 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

 

Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Karabük İl Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Teknik Destek Yardımı kapsamında İŞKUR personelinin eğitimine yönelik “İş’te Kariyer” eğitimleri başlatıldı. 

İŞKUR Karabük İl Müdürü Coşkun Güven, yaptığı açıklamada, İŞKUR çalışanlarının iş gücü piyasası ihtiyaçları doğrultusunda iş ve işçi bulmaya aracılık hizmetleri, iş gücünün istihdam edilebilirliğini artırmaya yönelik daha etkin danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunabilmeleri için bu projeyi hazırladıklarını söyledi.İŞKUR olarak BAKKA’nın Teknik Destek Çağrı döneminde hazırladıkları projenin başarılı bulunduğunu belirten Güven, “Personelin kariyer gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim. Amacımız, kurumdan hizmet alan iş gücü ve iş verenlere daha kaliteli hizmet sunmak ve kurumsal kalitenin artırılması.” diyerek BAKKA’ya teşekkür etti.Eğitim Uzmanı Özlem Şen tarafından , İŞKUR eğitim salonunda beş gün sürecek olan İŞ’te Kariyer eğitimini alan İŞKUR personeli , aldıkları eğitim bilgilerini , işgücü piyasasında kurumun etkinliğini artırmaya yönelik çalışmalarda kullanacak olup, danışmanlık hizmetleri kapsamında yararlanıcılara da etkili danışmalık hizmeti verecekleri de kaydedildi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere görüntülendi

“Türkiye kompozit malzeme pazarı 1,5 milyar Avro’ya ulaştı”

Karabükspor’da Demir Grup Sivasspor Hazırlıkları Başladı

ÇAYLI’NIN İHRAÇ TALEBİNİN SON DURUMU NEDİR ?

KAYYUM,  BAŞKAN YARDIMCISINA SORUŞTURMA  AÇTI.

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle