Hoşgeldiniz  

K.Karabükspor Genel Kurulu Yapıldı.

Okan Küçük | 11 Aralık 2017 | Genel, Güncel A- A+

          Kardemir Karabükspor Genel Kurulu bugün Vali Nafız Kayalı Gençlik ve Spor Merkezinde bugün yapıldı. Genel Kurul’da söz alan kişilerin genel talebi Eski Başkan Tankut ve Yönetimin ibra edilmemesi oldu.

               

                Diğer taraftan geçtiğimiz günler de  BRTV Televizyonunda yapılan spor programına katılan ve canlı yayında Genel Kurula geleceğini ve bazı gerçekleri açıklayacağını iddia eden Eski Başkan Ferudun Tankut; genel kurula katılmadı.  Canlı yayındaki  katılacağım söylemine rağmen genel kurula katılmayan Tankut’un  bu tavrı kurulda Karabük’ü, Karabüklüleri bile takmıyorum, kimseye hesap vermiyorum,  şeklinde yorumlandı.

     Bir diğer konuda Tankut’un yönetiminde olan bazı kişilerin aslında Karabükspor’da  asıl borcu bile bilmedikleri gerçeğini ortaya çıkardı. Bir Karabükspor  yöneticisinin borcumuz 41 Milyon TL’diye bir açıklama yapmasının ardından söz alan Hakan Ayvaz; gerçek borcun 190 Milyon TL, olduğunu  TFF’ye verilen ve geçerli olan belge ile açıkladı.  

               Yukarıda söylediğimiz gibi, Karabükspor yönetiminde samimiyetle görev yapan kişilerin  gerçek borcu bile bilmediğinin ortaya çıkması üzerine kurulda, samimi olabilirler ,  o kısmına bir şey demiyoruz fakat yönetimde iseler neyin ne olduğunu bilmek zorundalar, bilmiyorlarsa neden yönetimdeler eleştirisine neden oldu.

             Özetle, şimdi Karabüklüler, 190 Milyon TL borcun nasıl oluştuğunu ve bunun hesabının mutlaka verilmesini istiyor ki, Genel Kurulda yapılan oylamada Eski Başkan ve Yönetimi ibra edilmedi, aklanmadı. Ve hesapların 2007 yılından itibaren incelenmesi kararı alındı. Ardından  Ziya Ünsal Başkanlığındaki yeni yönetim seçimi için oylamaya geçildi

Ayrıntılar için bizi  takip etmeye devam ediniz.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle